| inimadeciocolata a întrebat:

Care laptop este mai bun? Vaio sau Dell?

Răspuns Câştigător
| adinaxD a răspuns:

Depinde ce te intereseaza mai mult la el:
1. Sony-ul are procesorul PUTIN mai bun decat DELL-ul.
2. DELL-ul are ramii pe DDR3 la 1066 MHZ in comparatie cu SONY-ul care are ramii pe 800 MHZ DDR2.
3. SONY-UL este FULL HD iar DELL-ul este si el FULL HD.
4. DELL-ul are placa video mai puternica decat cea a SONY-ului.

ambele sunt foarte bune...eu una as alege DELL, poate tu ai alta parere tongue

3 răspunsuri:
| Sunshine18 a răspuns:

Eu am vaio si nu e cine stie ce...banuiesc ca Dell e mai bunthinking

| inimadeciocolata explică (pentru adinaxD):

Eu am Dell si unii oameni mi-au spus ca Vaio e super...cA E MAI BUN DECAT DELL.si de aceea am intrebat dar mersi pentru raspuns.

| adinaxD a răspuns:

Funda? happy