| AndreeaLarysa a întrebat:

Care sunt cele mai frumoase fete din Pariu cu Viata?

Răspuns Câştigător
| malina1 a răspuns:

1 Cristina Ciobanasu (Anca)
2 Alina Eremia (Ioana)
3 Sore Mihalache (Sara)
4 Alexia Talavutis (Monica)

7 răspunsuri:
| malina1 a răspuns (pentru malina1):

FUNDA?

| skrillex79 a răspuns (pentru malina1):

Tu le-ai luat invers...

| skrillex79 a răspuns:

Pai Alexia, Alina, Sore si Cristina(Ancuta nu mi se pare frumoasa)nu stiu ce vedeti la ea thinking ......Si de ce,pentru ca Alexia:are niste ochi foarte frumosi, parul super frumos, Alina:are un zambet frumos, parul imi place si are forme happy, Sore :la Sore nu imi place cum e tunsa si cum are dintii in rest e frumoasa.Cristina e URATA, fiind ca are pistrui, hmmm... ochii sunt frumosi si cum se comporta:ca o fetita si mai are si 15 ani si ca are si fite.

| skrillex79 a răspuns (pentru malina1):

Si nu ai scris bine la 4:Alexia Talavius nu Alexia Talavutis laughing

| malina1 a răspuns (pentru skrillex79):

Aste sunt preferatele mele.Fiecare are gusturile lui.nu?

| malina1 a răspuns (pentru skrillex79):

Numale ei e Alexia Talavutis iar eu nu am scris gresit.Invata sa citesti

| skrillex79 a răspuns (pentru malina1):

Bai fetito, tu cati ani ai, 12? Eu nu ma uit la Pariu cu viata ca sa le stiu numele, intr-adevar am cautat si asa e cum zici tu Alexia Talavutis, am auzit de la niste prosti care au auzit in gura numele ei.Si nu imi zici tu mie ''Invata sa citesti'', ok? Invata tu sa scrii inainte!