| măcheamăăăî a întrebat:

Care sunt pasii unei demachieri corecte a tenului acneic? Funda!happy

Răspuns Câştigător
| AndreeaRlx a răspuns:

Pai pentru inceput sa iti cumperi o lotiune demachianta, sa te clatesti bine, iar apoi sa aplici pe fata o crema hidratanta happy Pentru acnee (desi stiu ca suna ciudat) poti folosi lamaie, eu asa am facut si au disparut. Tai lamaia pe jumatate si dai pe fata cu ea, o sa usture putin (depinde si de felul cum ai acneea) dar da rezultate happy funda?

1 răspuns:
| măcheamăăăî explică (pentru AndreeaRlx):

M-am dat si cu lamaie dar nu a functionat pentru ca acneea la mine e severa.Merci oricum de sfaturi!:*