| myiau a întrebat:

Cat costa un percing in limba, cat de tare doare, si schimba cu mult modul de a vorbi?

Răspuns Câştigător
| Razorsharp a răspuns:

Preturile difera, 10-20-30 lei.Am tovarasi care au si cica nu doare tare iar modul de vorbit se schimba primele zile cand ai limba umflata.Trebuie sa tii cont ca nu ai cum sa ascunzi piercingul de parinti deoarece nu o sa vorbesti bine cateva zile, nu poti sa mananci bine, daca mananci sarat te va ustura.

1 răspuns:
| myiau explică (pentru Razorsharp):

Merci mi.am facut in iulie. nu a durut deloc. si a doua zi mancam perfect normal. mancare solida. carne si beiam colahappy