| BirigaMihai a întrebat:

Câte chile trebuie sa aibă o fată de 16 ani la la un 1.55?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intre 45-60 de kilograme.

Sursa: https://www.divahair.ro/......altimea_ta

| darrio2007 a răspuns:

„Chile este o țară din America de Sud, învecinată cu Peru la nord, Bolivia la nord-est și cu Argentina la est. Este cuprinsă între 17º29'57'S și 56º32'S latitudine sudică. Capitala statului se află la Santiago de Chile, cel mai mare oraș. "
Wikipedia

| Violleta2022 a răspuns:

"CHILE"?
Ce-i aia chile?

| McClaire a răspuns:

Hey! Eu am 1.58 înălțime și 47 de kilograme. Dar tot nu mă simt destul de slabă. Cu toate acestea, am verificat foarte multe aplicații și de la 1.50-1.60 kilogramele trebuie să fie între 45-57 cred. Dar cel mai simplu este să faci înălțimea - 10. Deci dacă după virgulă ai 55(înălțimea) greutatea ideeală ar fi 45 de kg.

| Crhis a răspuns (pentru Violleta2022):

laughing o tara

| Crhis a răspuns:

Nu conteaza bro cate **kilograme** are o fata dar totusi daca se intampla sa iti gasesti o iubita care e mai plinuta si cu timpul incepi sa ai niste probleme cu acest lucru ai putea sa o intrebi frumos daca nu ar dori sa incercati amandoi o dieta sau sa mergeti la sala

| Violleta2022 a răspuns (pentru Crhis):

Intrebarea nu era pentru tine!
ca asta nu invata asta nimic, nici sa scrie corect si nici sa vorbeasca corect.