| StylishGeo a întrebat:

Cati ani au acum cei din one direction? 2013 dau fundaaaaa :3

Răspuns Câştigător
| mssch a răspuns:

Niall James Horan s-a născut pe 13 septembrie 1993 (20 de ani).
Zain Javadd „Zayn" Malik s-a născut pe 12 ianuarie 1993 (20 de ani).
Liam James Payne s-a născut pe 29 august 1993 (20 de ani).
Harry Edward Styles s-a născut pe 1 februarie 1994 (19 ani).
Louis William Tomlinson (Louis Troy Austin la naștere) s-a născut pe 24 decembrie 1991 (21 de ani).

4 răspunsuri:
| XmimiX a răspuns:

Intra pe cinemagia si cauta acolo...

| LoveMeForMe a răspuns:

Niall are 20 de ani, Harry are 19, Zayn 20, Liam 20[cred] iar Louis 12 :3
DIRECTIONER! FUNDA?

| StylishGeo explică (pentru LoveMeForMe):

Louis nu are 12 ca nu are cum sa aiba atata + ca Niall=20, Liam=20, Zayn=20, Harry=19 si Louis=21 deci degeaba esti directioner/a daca nu stii nici cati ani au!

| LoveMeForMe a răspuns (pentru StylishGeo):

Am vrut sa scriu 21 numai ca am scris 12! Si tu ce directioner esti de ne intrebi pe noi cati ani au ei? laughing
FRAIERA