| AndreeaShrott a întrebat:

Ce ai face daca ai fi primar? Funda pentru cel mai elaborat raspuns.

3 răspunsuri:
| AcelasiOm12 a răspuns:

As impusca in cap jumatate din populatia romaniei deoarece este sub standardele lui chello laughing)iar restul va trebui sa fie supus unui test de 20 de intrebari.si cine i-a sub 5 va fi impuscat in cap rolling on the floor WORD CHELLO. RESPECT ASTA AS FACE SI EU

| SaveTheNature a răspuns:

As introduce legea de baza "Sa nu furi". Mai ales pe cei mari! Care fura mult.

| DavidBoyCoolStarChild a răspuns (pentru AcelasiOm12):

Asa asi face si eu! rolling on the floor