| Shadowmaster02 a întrebat:

Ce ai face daca ai mai avea doar o saptamana de trait?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Aș avea aceeași atitudine, să nu îți închipui că mi-aș lua lumea în cap, ori că aș face nebunii (mai multe decât până cumhee hee ). NU!
Într-un cuvânt, aș fi tot eu, mereu aceeași.

6 răspunsuri:
| B12 a răspuns:

As face tot ceea ce nu am facut pana atunci! Absolut orice fara sa am pic de regrete si as face totul sa para atat de special, incat nimeni nu ar putea sa vada vrodata acel ceva "special" al vietii de care m-as bucura eu in acele momentehappy

| JohnnyWylde a răspuns:

Nu stiu, in astfel de situatii gandirea ti s-ar schimba radical. Ai putea face orice de la resemnare pana la sinucidere. Nu stiu ce as face dar probabil ca nu as face ceva care sa lase o impresie proasta asupra mea.

| StefanAndrei99 a răspuns:

Sumbra intrebare laughing
nu stiu poti sa faci orice
Eu sincer mi-as enerva prietenii ca sa nu imi duca dorul
Sa se gandeasca la mine ca la un nimeni(asta daca iti iubesti prietenii, daca nu stai cat mai mult cu ei laughing )

| Chamberlin a răspuns:

Buna,
Eu as face ceea ce nu am facut niciodata ca toata lumea sa isi aminteasca de mine.
Pa!

| bula2014 a răspuns:

Ce te face sa crezi ca nu mai ai decat o saptamana de trait?

| Shadowmaster02 explică (pentru bula2014):

Am pus aceasta intrebare ipotetic, ca sa vad ce raspunsuri au celelalte persoane. Stai relax, nu o sa mor intr-o saptamana, nu cred asta.