| butterflyflyaway_8658 a întrebat:

Ce alegeti intre parul drept si parul cret?

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Drepttonguelove struck

32 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Drept. Dar am observat ca imi place si cret. Depinde de fata. Parul cere atentie. Daca nu stii sa il ingrijesti cum trebuie nu iti sta bine.

| yellowalien a răspuns:

Parul ondulat tongue (asa e al meuhee hee )
Eu zic ca e frumos exact acel tip de par pe care il avem. Nu tuturor ne sta bine cu acelasi tip de frezahee hee. Bineinteles ca uneori mai merge cate-o schimbare de look, atata timp cat nu se exagereaza si sanatatea parului nu este pusa in pericol.

| daii a răspuns:

Parul drepthappy.

by daiiwinking

| Luori a răspuns:

Ondulat. laughing

Eu asa il am => il pot face cum vreau eu, deoarece exista placa whistling

Daca exista un lucru cu care ma pot "mandri", acela este parul`hee hee

| viatadecacatt a răspuns:

Eu una am parul drept, mi-ar placea sa il am si putin cret, dar sa ma multumesc cu ce am.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Si parul drept este frumos si parul cret este frumos
Dar este mai bine sa ai parul drept asa poti sa il faci cum vrei. dar cret mai greu...

| asdgfhresry a răspuns:

Parul drept. Cand afara este vant parul meu se unduleaza aproape de cret. Si mereu mi-l fac cu placa.

| roox a răspuns:

Amândouă... dar eu de obicei mi'l "ard"
Părul creţ mie mi se pare că'ţi oferă o personalitate mai elegantă, în timp ce cel creţ una mai jucăuşă :X:X
tongue

| Yly a răspuns:

Părul drept big grin

| DianaLostInDreams a răspuns:

Parul drept

| Ancutsa a răspuns:

Buna! :*
Pai uite ca eu am parul drept si imi doresc sa am parul cret ca sora mea mai mare, iar ea il vrea drept.
Vreau si eu par cret sad desi e cam greu de ingrijit dar merita!
O seara frumoasa >big grin

| Seline a răspuns:

Drept.

| Яùxsi a răspuns:

Perfect drept love struck

| AdaIoana18 a răspuns:

Eu am parul cret dar as vrea sa imi fac o schimbare sa il intind as vrea sa vad cum imi sta si cu parul drept eu sunt de parere ca amandoua tipuri de par sunt frumoase.

| betty17 a răspuns:

Parul drept pentru ca parul cret mi se pare prea complicatbig grin

succes

| madycoco a răspuns:

Eu il am drept si e mai bine. uneori il urasc... e prea moalestraight facedar totusi il fac usor si cret :X

| lostcontrol12 a răspuns:

Ce ar fi viata fara diversitate, dupa cum am timp si placere, un cirliont poate avea un aer de vacanta dupa prea mult par drept...in general mi-l ondulez:*

| Camy_5455 a răspuns:

Parul drept

| drg1994 a răspuns:

Mie parul intins cu placa prefer va face mai extravagante

| dyana99 a răspuns:

Eu am parul drept dar mi-asi dori sa fie cret.Asa se intampla celor mai multe fete daca au par cret il vor drep si invers.

| Gabrielle a răspuns:

Eu am parul ondulat dar mi-ar placea tare mult sail am dreptlove struckDin fericire exista placa de parbig grin

| HelpMePlss a răspuns:

Prefer parul dreptlove struck

| Theodora a răspuns:

Eu am parul cret si chiar imi place mai mult decat cel drept. Dar dezavantajul este ca parul cret e greu de intretinut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parul drept pentru ca poti aborda mai multe coafuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna:* eu am parul cret si de multe ori il vreau drept. da de multe ori imi place asa cum e ellove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place la nebunie parul cret dar al am drept. am 12 anisori si nu pot sa imi fac de acum parul cret permanent cu bigudiuri imi ancurc parul cu placa mil ard si nu mai am nici o solutie va rog sa ma ajutati cu ceva am doresc mult parul cret id meu este bombonica_dulcenr1 va rog frumos cat mai repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alege parul cret deoarece ai fi in minoritate de oarece sunt mai putine fete cu parul cret decat cele cu parul drept.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drept.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parul drept.adica mie asa imi place mai mult si imi sta si mai bine cu el drept :p.acum il am cret ca m-am plictisit si nu aveam cf.si l-am facut cret.arat ca o oaie netunsa de 100 de ani