| uhmchh a întrebat:

Ce as putea sa ii cumpar celui mai bun prieten? Mentionez ca nu ii pot cumpara parfumuri, genti, lanticuri, bratari sau ceasuri pentru ca mereu i am luat chestii de genu si are o gramada si mereu primeste si nu are nevoie si deja s a saturat. Ce as putea sa ii iau de ziua lui? Va rog ajutati-ma! puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| AmyAmaLyAAA a răspuns:

Eu i-as cumpara o rama in care as pune o poza cu noi 2...pare ceva dragut si mi o poate pasttra mult timp.succes!winking

| Priceputa a răspuns:

Poti sai cumperi o esarfa dau niste cizme,o bluza, un ruj, fard etc.

| uhmchh explică (pentru Priceputa):

E baiat, cum sa-i iau ruj, fard, esarfa, cizme?