| Hdhdj a întrebat:

Ce ati alege dintre liceu ai facultate? Care dintre cele 2 v-au placut mai mult si de ce?

4 răspunsuri:
| Numee a răspuns:

Gradinita!?

| Adry05 a răspuns:

Facultatea, oameni mai faini, mai deschisi, fără toate crizele și fițele din liceu, mai multe activități, cercuri de toate felurile, profesori mai respectuoși care nu se simt neapărat centrul pământului și nu te tratează de parcă tu ai fi bătut în cap și ei geniile pământului

| ionita00 a răspuns:

Eu am terminat acum primul an de facultate si prefer facultatea cu mult peste liceu, profesorii mult mai open minded si se vede ca le place ceea ce fac, sunt respectuosi, programul este mult mai flexibil, eu stau la camin si pot spune ca viata de camin este o parte frumoasa din perioada facultatii. Daca ai terminat liceul si o sa mergi la facultate, o sa vezi si intelegi ca este cu totul diferit.

| Hdhdj explică (pentru ionita00):

Mai am putin pana termin si eu liceul. Dar nu as vrea sa merg la camin. Am auzit ca nu ai spatiu personal acolo. Imi poti spune si mie cum e cu petrecerile acolo? Adică e cum se aude. Ca sunt petreceri in camin mai mereu? Si daca nu esti din camin poti merge la ele?