| Darkmoonight a întrebat:

Ce ati face cu 200 milioane de euro?

Răspuns Câştigător
| ionukutza a răspuns:

Sincer mi-as lua o casa o masina si multe multe haine ...hmmm dar tu?

8 răspunsuri:
| tinaHd a răspuns:

Pai mi-as lua o vila o masina super multe haine si papuci si as deschide o afacere:devil):*:*

| MascululAlphasiBeta a răspuns:

Inca 200 de milioane de euro, logic.si mi-as cumpara ciubote.

| mgtow a răspuns:

Un garaj, un bmw cu toate piesele noi caroseria din 2005 si tunata apoi o garsoniera si o fac frumoasa in interior cu tot ceea ce-mi place mie apoi un tir si o parte din bani i-as dona la un centru de plasament pentru minori fara parinti.

| Memecy a răspuns:

As investi... cate o casa si o masina pe fiecare continent evident si cate o sotie si de restul bombonele (aur adica)

| lydia20000 a răspuns:

Lol! Mias lua haine pantofi cu toc LoL o vila in franta o masina din Germania si inele de aur argint si vas lua si voua masini

| corolav a răspuns:

Cel mai cinstit ar fi să te trezești din somn, că încă mai visezi.

| adikinhhh a răspuns:

As cumpara clubul steaua Bucuresti cu vreo 60 mil cu 100las imbunatatii si restul o masina +casa

| Darkmoonight explică (pentru corolav):

Cel mai cinsit ar fi sa taci din gura. Eu am intrebat doar, nu trebuie sa-ti bagi tu nasul daca nu ai nimic de zis.