| foreveravailable a întrebat:

Ce carte sa citesc pe timp de vara, pentru >adolescenti? >Fundapentru cea mai lunga lista de carti! Merci.

6 răspunsuri:
| Cocutzaa a răspuns:

Tristan si Isolda happy

| foreveravailable explică (pentru Cocutzaa):

Am citit-o. altceva?

| Adryana a răspuns:

Scrisoare de dragoste - Mihail Drumes, Jurnalul unei iubiri - Nicholas Sparks, Mandrie si prejudecata - Jane Austen, O plimbare de neuitat - Nicholas Sparks, Panza de paianjen - Cella Serghi. Lectura placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vor aparea, la 11 lei carti cu revistele Bravo si Bravo Girl.Sunt pentru adolescenti, asa ca ai putea sa le citesti.
www.bravonet.ro

| fulga989 a răspuns:

Elevul Dima dintr-a saptea de mihail drumes
maytrei de mircea eliade
nunta in cer de mircea eliade
panza de paianjen de cella serghi
lorelei de ionel teodoreanu
invitatie la vals de mihail drumes

| foreveravailable explică:

Dar ce carti scrise de autori straini, nu romini puteti sa-mi propuneti?