| 女明DongRi a întrebat:

Ce credeti ca e in regula greutatea de 52-53 kg la inaltimea de 1, 71 m? Sau e prea putin?

Răspuns Câştigător
| BlackD a răspuns:

Eu stiu ca greutatea se calculeaza astfel. Tu ai 1.71m, scazi 1 m raman deci 71 acum scazi 15 deci 56 de kg este greutatea ideala. Eu zic ca arati bine, ideea e ca poti avea masa musculara si sa se vada diferit fata de alte persoane. Sper sa te fi ajutat si sa intelegi happy

9 răspunsuri:
| AiEnmaYuuki a răspuns:

E foarte buna. Daca scazi din inaltimea ta 100, iti iese 71. Poti sa te ingrasilaughingpana la greutatea aia si tot e normal.Dar sa nu te gandesti sa mai slabestipentru ca ai putea ajunge sa fi sub greutatea normala, eventual sa mai pui 3 kg pe tine nu ar stricawinking. Toate cele bune

| Petras_Ionut_1973 a răspuns:

E o greutate destul de buna darmai ingrasate...

| sweetsweetpink a răspuns:

Fata sau baiat?

| 女明DongRi explică (pentru sweetsweetpink):

Fata

| sweetsweetpink a răspuns (pentru 女明DongRi):

E bine. eu am 1, 67 si am 54 de kg si am un pic de burta si solduri. mai bine mai slaba decat mai grasa.

| τττ a răspuns:

Draga 女明DongRi, ar mai trebui sa pui pe tine happy Maxim 59-60 kg.Cati ani ai?

| MiSeSpuneTyna a răspuns:

Ar trebui sa ai cu 10 kg mai putin decat inalitimea, din cate stiu eu, deci trebuie sa te mai ingrasi putin.Bafta!happy

| 女明DongRi explică (pentru τττ):

16 ani..Glumesti? Am avut si 59-60 kg si nu aratam prea bine, crede-ma.

| Kasia a răspuns:

E foooooarte bine.