| KiddaDot a întrebat:

Ce culori de imbracaminte/machiaj i se potrivesc unei blonde, cu ten deschis la culoare si ochii albastrii?:3

6 răspunsuri:
| adelinarozica a răspuns:

Machiaj - tot ceva cu albastru ( sclipici ) iti iese in evidenta ochi
imbracaminte - ceva in alb gri daca iesi in oras si daca iesi in club ceva tot albastru sa iesi in evidenta

| AlexBlack a răspuns:

Daca parul tau are culoarea blond auriu.
1.Cand alegi culoarea hainelor abordeaza nuantele calde ale pamantului:maro, galben, verde, portocaliu, piersica si caramel deschis.
2. Evita:griurile,
albastrul marin si rozul; te vor face sa arati lipsita de viata;
3. Poti purta:negru pentru pantaloni si fuste;
Daca parul tau are culoarea blond deshis cu tente de gri.
1.Alege haine:violet, roz, maro, gri, turcoaz, pruna, bej;
2. Evita:portocaliul, galbenul; vei parea pala;
Daca ai parul blond-galben sau blond cu nuante rosii/portocalii
1.Cand alegi haine ramai la:bej, violet, ciocolata cu lapte, galben-lamaie, albastru marin, griuri calduroase;
2. Evita:negrul si rosul aprins, aceste culori iti fac pielea sa arate nesanatoasa.

love struck

| KiddaDot explică (pentru AlexBlack):

Ce ma amuza ca ne raspundem la fiecare intrebare laughing) Pai mersi pentru copy-paste-ul de pe google :* laughing) m-ai scutit pe mine de niste click-uri blushing

| AlexBlack a răspuns (pentru KiddaDot):

Pentru putin puppy dog eyes

| KiddaDot explică (pentru BeautyOfWeb):

Thanks. un raspuns de gen vroiam :3