| Wtnqdbqrhqr a întrebat:

Ce dieta e cea mai buna pentru slabit? Si e bine dacă am 58 de kg la 157 înălțime sau trebuie sa mai slabesc? Cate kg ar trebui sa am la aceasta înălțime? Sunt grasa sau slaba?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca esti fata, la 1.57m trebuie sa ai 45- maxim 47kg
Asadar tu ai 11kg peste greutatea normala, adica esti supra-ponderala.

| StoicAnalysis a răspuns:

Daca vrei sa slabesti, intra in deficit caloric plus activitate mai intensa. E atat de simplu.

| Ishq a răspuns:

Eu încă țin cură cu apă și oțet dimineața pe stomacul gol. Țin post negru cu asta fără să vreau. Deja am 3 zile fără să mănânc și sincer nu simt foame.
Apă cu oțet îmi elimină pofta de mâncare ..de la 87 am ajuns la 83. Într-o săptămână.