| igghi a întrebat:

Ce e asa de fain cand fumezi?

Răspuns Câştigător
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nu fumez, si nici nu as vrea sa incerc. Am un prieten care fumeaza si l-am intrebat de ce fumeaza si el zicea ca simte nevoia, nici el nu stie thinkinglaughing.

6 răspunsuri:
| aragon90 a răspuns:

Nu fuma poti deveni obsedata de fumat doar isi strica viata daca totusi vrei sa fumezi faci asa iti ei tigari elctrice te tine cateva luni dai vrei 2 milionane jumate sunt cu vanilie ciocolata de menta cam atat stiu funda

| MissDyDee a răspuns:

NIMIC! ...asculta-ma..traiesc cu fumator langa mine nu e nimic fain cand fumezi din contra devii mai agitat mai nervos si mai si arzi banii degeaba..stai cuminte ca nu e fain deloc.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Tigarile contin nicotina, care este un drog. Acesta da dependenta, oricum eu zic sa nu te apuci de fumat, nici eu nu fumez, prefer sa dau banii pe altceva mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta ziceti voi ca nefumatori. Dar pe unii tigarile ii ajuta foarte mult sa scape de stres, pe altii ii ajuta sa uite de problemele care le au, cand fumeaza parca devin altcineva.
Si degeaba va chinuiti voi sa le spuneti la fumatori "ăă nu mai fumati ca nu va face bine, va afecteaza plamanii blablabla ca tot or sa fumeze".

| BlackWolfDan a răspuns:

Te linistete opinia mea.Nu iti recomand sa te apuci este un viciu greu de stapanit. Poti sa incepi in joaca (ca mine) si sa se transforme intr-un viciu si o sa arzii banii, la propriu.MESAJ NU FUMATI!

| BlackWolfDan a răspuns (pentru anonim_4396):

Brovo ZeroLemons