| anonim_4396 a întrebat:

Ce e atat de cool sa trimiti random pe grupuri video-uri de-alea de pe pain olympics gen bormasina in obiect, felierea obiectului etc? Le poate vedea oricine la sursa lor si in calitate mai mare decat mizeriile pixelate de se trimit pe WhatsApp in mod destul de frecvent.

2 răspunsuri:
| Ionut659 a răspuns:

Pe noi ne întrebi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Ionut659):

Sunt curios ce ziceti ca sunt super frecvente predominant la romani, si TPU e cel mai mare forum al acestei tari. La straini mai repede vezi nuduri de la fete (care-s nice) decat tampenii de-astea.