| EllaAndreea1655 a întrebat:

Ce fac daca vreau sa primesc flori de la prietenul meu, dar acesta nu imi ia?

9 răspunsuri:
| AlaSwek a răspuns:

Salutare.
Sunt de parere ca, este frumos să primești o floare de la cineva deoarece te face sa te simti iubita. Dacă nu primesti, nu i nimic, dragostea nu constă în lucruri materiale, sau na, asa vad eu.

| Eireann a răspuns:

Aduci vorba despre prietena ta X care primeste mereu flori de la iubitul ei si ca e un gest foarte frumos si de apreciat. Ar trebui sa priceapa aluzia.

| OanaDD a răspuns:

Ii mai spui din cand in cand ce mult iti plac florile. Cand treci pe langa tarabe cu flori te opresti si te uiti la cele ce iti plac si ii arati.
In cel mai rau caz daca nu pricepe ii spui big grin

| mihaela000ela a răspuns:

Faci un abonament, pe numele lui, la o florarie...dar, cu mentiunea sa ti le aduca la adresa ta ...cred,ca intri in top cu aceasta intrebare! te-ai gandit, ca poate baiatul nu-si permite, o asemenea,, investitie,,?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i așa "Relaxează-te, relaxează tot corpul, fiecare mușchi, fiecare fibră. Respiră adânc. Din nou și din nou. Amenos Amenos Amenos. Acum vei face ce spun eu. Vei cumpăra flori pentru prietena ta. La 3 te vei trezi. Trei. Doi. Unu. "

| SilentRain a răspuns:

I-ati singura, de ce naiba astepti de la cinvea ceva
Nu ai mâini?

| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Poate nu isi permite sau nu s-a gandit la asta, hai sa il intelegem si pe el. Poti incerca sa ii spui ca florile ti se par frumoase sau sa spui ca o prietena a ta a primit in dar flori de la iubitul ei si ti s-a parut un gest dragut din partea lui. Dar din nou, nu totul e despre lucrurile pe care ti le da. Dar tu cand i-ai luat ultima oara ceva sau ai facut un gest frumos pentru el?

| darrio2007 a răspuns:

Fa-i niste apropouri.

| darrio2007 a răspuns (pentru SilentRain):

Asa gandeste si ăla de nu ii ia flori.