| anonim_4396 a întrebat:

Ce farse as putea sa ii fac iubitului meu de 1 aprilie? Mentionez ca avum 16 ani si nu am avut nici un contact sexual deci faza cu sunt insarcinata nu merge. Si nici nu vreau sa il fac sa faca infarct spunandu-i ca am pe altcineva.Deci ceva idei mai clasice?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Il suni si ii spui sa vina sa va intalniti intr-un anumit loc apoi cand sti ca ar fi ajuns in locul respetiv il suni si ii spui ca a luat teapa

6 răspunsuri:
| Roxana06 a răspuns:

Pei poti sa ii spui ca vreti sa va despartiti sau o pui pe una sa se dea la el si sa vezi cum reactioneaza si asa iai facut si o farsa si iti poti da si seama daca e baiat cuminte sau nu!winking Sper ca te'am ajutat!

| foreveryou a răspuns:

Pune o galeata pe o usa, sprijinita de perete cheama-l si galeata o sa-i cada-n cap cu toata apa pe el laughing)

| GabiArian22 a răspuns:

Daca nu ati avut contact sexual poti folosi asta ca sa ii faci o farsa, ii spui ca vrei sa o faci cu el ca esti hotarata gen ai putea sa mergi cu el acasa si cand e momentu ii dai teapawinking

| SweetRamo a răspuns:

Să vedem... laughing. Hm... fără contact sexual deci? Atunci hai să ne imaginăm unul! Fii atentă.
Ţi-ai decorat camera ( nu neapărat trebuie acasă la tine ) cu multe lumânări şi petale ( pot fi de trandafiri dacă găseşti ), în timp ce îl aştepţi îmbrăcată cu lenjeria intimă şi doar cu un tricou mai lung peste. ( Pe tricou ai putea scrie undeva unde să nu vadă Farsa mea pentru tine! sau ceva de genul. ) Îl suni şi îi spui să vină repede la tine că s-a întâmplat nu ştiu ce. Acesta ajunge în scurtă vreme şi intră în acea cameră unde tu ai o poziţie sexy şi indecentă. Ai grijă la mimică deoarece s-ar putea prinde!
- Şti m-am gândit destul de mult la asta şi... sunt pregătită!
Să vezi ce faţă o să facă, nu numai pentru că îl vei lua pe nepregătite dar nu cred că o să sară pe tine laughing. Probabil va încerca să îţi explice ceva. Făl să facă asta, într-un fel manipulează-l laughing. Dacă începe să îţi spună că nu încă sari cu gura pe el,, Ai pe altcineva? ''. Şi tot aşa -.-! ATENŢIE! Nu îl face să se supere pe tine, decât îl aduci în acel punct în care nici el nu mai poate rezista, te apropii de el şi îi spui,, Se vede că sunt bună la farse nu? '', sau ceva de genul.
Nu îmi asum riscul în caz că se supără laughing. Eu ţi-am dam o glumă cam mult prea indecentă şi acesta cam poate întrece calul. Nu o face dacă şti că iubitul tău se va supăra pe tine sau va reacţiona urât. Dacă decizi totuşi să o faci ai grijă să sune totuşi cât mai amuzant, va-ţi putea filma chiar cu o cameră ascunsă pe undeva, după care să îi arăţi cum a reacţionat. Însă... cu siguranţă se va revanşa anul viitor sau cine ştie. chiar mâine!
Baftă!

| BellyGiggling a răspuns (pentru GabiArian22):

Urat,urat. Asa ceva nu se face.Tie ti-ar convenii?

| GabiArian22 a răspuns (pentru BellyGiggling):

Nu stiu eu sunt de parere ca ar fi funny asa o farsa plus ca daca tine la ea nu o sa se supere happy