| YTBDrawingBase a întrebat:

Ce ii place unei fete in general la un baiat? Doar fete sa rasp.

9 răspunsuri:
| friday a răspuns:

Cum arata in primul rand.
Ce?
Am fost sincera.

| ghineanamaria a răspuns:

Mie(sunt fata)imi plac ochii baiatului. Dar conteaza mult caracterul.Imi plac acei baieti respectuosi si care vb frumos.Pt mine nu conteaza aspectul fizic. Dar preferintele difera de la o persoana(fata) la alta.

| oannabomboana a răspuns:

Asteptul fizic conteaza foarte mult.
Apoi comportamentul.Nu un badaran care injura ca prostu.Cu cat mai subtil cu atat mai finut. Apoi cand incepe sa te cunoasca.sa iti arati sentimentele fata de ea. Sa ii iei apararea. sa ii vbesti frumos, sa puteti purta discuti de orice gen. Asta ma atrage pe mine. la un baiat.

| BlackDevilishTeeaHumanoid a răspuns:

Fizicul. sincer cred ca toate fetele se uita in primul rand la fizic.multe spun ca"iliubesc pentru ceea ce el, desii imi place si cum arata". oricum eu primul lucru la care ma uit este danturalaughinglaughinglaughing pare ciudat dar stiu ca o dantura urata poate strica o fata dragutalaughinglaughinglaughinglaughingdar se poate ca niste complimente si cateva lucruri in comun sa zapaceasca o fatalaughinglaughinglaughing mie mi s-a intamplat chiar daca nu imi placea fizicul lui laughinglaughinglaughinglaughing

| Shery a răspuns:

Portofelul.

just kidding, mie imi da taticu' bani.
Mie imi place parul(daca e un pic mai mare si ingrijit e si mai bine), ochii(migdalati, micuti imi plac in general), si, de ce sa nu recunosc, abdomenul si fundul big grin

In plus, stilul vestimentar e cu siguranta un atuu!winking

| Mary24 a răspuns:

Cum arata, personalitatea, ochii:X, caracterul, comportamentul, respectuosi sa fie, etc etclaughing

| adutzadragutza a răspuns:

Mie mise pare ca uneori nu conteaza doar aspectul ci si ce mai ai in creir. Mie imi plk sa fie si frumos, sa aiba ochii frumosi, sa fie amuzant, sa arate biine si cum am spus mai sus sa aiba si ceva in creier happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspuns pentru proasta de mai sus: Logic ca o sa aiba ceva in CAP, ca nu exista expresie "sa aiba ceva in CREIER" poate vrei sa spui sa aiba ceva CREIER IN CAP, in fine. nu cont ca esti prea prosta sa pricepi ideea. cat despre baietii cu ceva Creier in CAP, toti au, pentru ca voi sunteti prea proaste. baietii sunt superiori voua, si iti multumesc ca mi-ai demonstrat.pa.

| mateicoca a răspuns (pentru anonim_4396):

Ea vroia sa spuna ca pentru ea la un baiat conteaza 99% fizicul si 1% comportamentul si gandirea, ca la majoritatea "fetelor".