| Ancutzata a întrebat:

Ce inseamna cand visezi ca plangi în hohote?

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Buna!

Inseamna ca ai visat ca plangi in hohote. In rest, nu inseamna absolut nimic in realitate, doar daca iei tu o decizie pe baza acestui vis, atunci ai putea sa zici ca te-a influentat. In rest, nimic.

Numai bine! ^_^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai plans in somn, schimba șearșafurile.

| Ancutzata explică (pentru anonim_4396):

????

| Catrice a răspuns:

Te mărițihee hee

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poate că ai anumite nemulțumiri/ dezamăgiri in viață, care sunt refulate in vise. Dacă nu plângi in realitate, atunci o faci in vise. ))
Alții spun că visele sunt contradictorii, adică, dacă ai plâns în vis, vei râde in realitate

Eh, cum o fi, treci mai departe, nu mai acorda atenție viselor happy