| snookii a întrebat:

Ce inseamna charging error stop charging.imi apare cand aprind telefonul adica Sony erycson k800i.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se mai incarca, cel mai probabil o defectiune fizica dar poate tine si de soft(mai rar cred), incerca sa il incarci prin usb de la pc...astept raspuns daca functioneaza...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca o chestie, daca nu merge nici asa din prima cu usb nu mai incerca, s-a cam dus bateria si poti s a il scurtcircuitezi...

| snookii explică (pentru anonim_4396):

E bateria de vina s-a dus, am incercat si cu alta baterie si merge. Ms pentru raspuns.