| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna daca iubitu isi pune poza de profil pe facebook cu fosta?

25 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ca sau impacat sau inca o iubeste

| MasterOfDisaster a răspuns:

Inseamna ca ar trebui sa va despartiti.

| IloveME a răspuns:

Ca nu te iubeste!
Ca nu te respeta, deci ceea ce face chiar e liosa de respect fata de tine! crezi ca meriti asa ceva? eu cred ca meriti ceva mai bun!
Fa putin curat in viata ta, ti-ar prinde bine!

| Skins97 a răspuns:

Am uitat sa mentionez ca EA este cu alt tip de cateva luni. Nu stiu cat schimba chestia asta...

| neutrino a răspuns:

Inseamna ca ii este foarte dor de fosta si isi umple timpul cu tine.

| lpavel a răspuns:

Ca nu prea e bine de tine! happy
Ca a c-am terminat-o cu tine...

| h3r a răspuns:

Că o venerează.
Nu-l mai numi "iubit".

| Vix999 a răspuns:

Ca nu e fosta! Nu e logic?

| gingergirl1 a răspuns:

Inseamna ca inca are semtimente fata de ea si trebuie sa ii spui "adios"!

| Zabbyel a răspuns:

Vrea sa mi te faca geloasa
sau a pus-o altcineva sau sunt o galacie de idei... cert e
in timp vei descoperi adevarul

Răspuns utilizator avertizat
| Manuellllaa a răspuns:

1.Nu tine la tine.
2. vrea sa te faca geloasa.
3.o mai iubeste pe ea.

Răspuns utilizator avertizat
| EdwardTeach a răspuns:

Poate nu te mai vreau, sau poate că a pus-o din greşeală. Ştiu asta din proprie experienţă, când am vrut să-mi schimb poza de pe facebook şi am pus una cu mine şi cu fosta mea fără să-mi dau seama. Dacă nu-mi zicea actuala de atunci, nici nu băgam de seamă. Cred că ar trebui să-l întrebi mai întâi şi apoi să decizi ce vei face.

| AndreiuuMrrr a răspuns:

Ca te iubeste muuuult.

Unde traiesti boss? straight face nu e logic, nu te mai vrea ce e asa de greu de inteles thumbs down?

| Xtreeem a răspuns (pentru AndreiuuMrrr):

Hai ca asta a fost funny raurolling on the floor

| AndreiuuMrrr a răspuns (pentru Xtreeem):

Merit fundoii? laughing

| Xtreeem a răspuns (pentru AndreiuuMrrr):

Premiul gremi ce fundoirolling on the floor laughing

| StonemAlly a răspuns:

Ca poate pentru el nu e "fosta"laughing asa ti-a spus tie ca sa te vrajeascalaughing

| cicika a răspuns:

Ca nu te iubeste pe tine dar pe ea, si ca nu o poate uiti, si ca tu ii esti indiferenta, asa baiat nu merita nimic!

| Mirana03 a răspuns:

Poate vrea sa vada ce reactie ai tu sau vrea sa te faca geloasa intr-o oarecare masura.

| AncaAncu a răspuns:

Pai sunt 3 variante : 1. Se va impaca cu ea si tu vei iesi din schema. 2. Ii acunm a iesit in aceea poza 3. A fost o provocare.

| anonim9552 a răspuns:

Sti ce cred eu. ca deja vorbeste cu ea si vrea sa se impace cu ea.A mintit ca a terminat relatia cu tine, asteptand ca ea sa se impace cu el, iar daca nu iese cu ea...ramane cu tine.

| DaemoNsl a răspuns:

Ca te lasi manipulata, de exemplu de simple vorbe, posibil e cu fosta/te face geloasa/ ii place cum a iesit poza/ e provocare

| BadGirl18 a răspuns:

Poate el a pus poza cu ea sa te faca geloasa... happy