| Anamaria1007 a întrebat:

Ce inseamna pentru voi o relatie perfecta? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| andrei182 a răspuns:

Comunicare. Respect reciproc. Intelegere. Iubire.

6 răspunsuri:
| Numero1 a răspuns:

O relatie echilibrata in care increderea, vorbele dulci, sinceritatea si comunicarea sa nu lipseasca.
Dar lasa perfectiunea pentru Dumnezeu, noi oamenii suntem facuti ca sa gresim, de aceea o astfel de relatie e imposibila.

| Anamaria1007 explică (pentru Numero1):

Nu este chiar imposibila daca depui putin eforthee hee multumesc pentru raspuns. Apreciez asta

| Kamiichu a răspuns:

Dacă nu există fidelitate, comunicare şi respect..degeaba.

| Numero1 a răspuns (pentru Anamaria1007):

Bineinteles ca sunt si unele cazuri care se aproie de perfectiune dar se pierd undeva pe drum.La cate divorturi sunt in ziua de azi si nu ma refer la vedete pentru ca alea sunt de ochii lumii, ma refer la lume in general si mi-am dat seama ca dragostea exista dar nu e vesnica.

| adutza1999 a răspuns:

Multa iubire si sa nu uite niciodata ce insemn pentru el, fara minciuni.
sa nu fie pentru altii perfecta insa pentru mine sa fie un vis din care nu vreau sa ma trezes

| funkygiovi a răspuns:

Incredere,onestitate,comunicare...si dragoste..nu? sa radem ore in sir si sa vorbim pana la 2 dimineata despre nimicuri...big grin