| AndutzaTa a întrebat:

Ce inseamna pentru voi un sarut?

Răspuns Câştigător
| Solitude15 a răspuns:

Pai... momentul in care visezi te afli in al 9 cer nu mai vezi nimic si esti doar cu el ingerul tau (acesta e sarutul dupa parerea mea).

6 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Un sărut.

| MissDevilish666 a răspuns:

Multe...

| ChristinneMih a răspuns:

Fiecare poate percepe sarutul in felul lui depinde si cat de atasat este de persoana cu care experimenteaza. Oricum, intr-un sarut participa multe sentimente si in acel moment simti ca numai tu si el/ea sunteti in toata lumea si nu mai conteaza nimeni si nimic.

| Sociopat a răspuns:

Schimb de scuipat.Yeah babeh!

| Rakanishuu a răspuns:

Umezeală.

| AndutzaTa explică (pentru Rakanishuu):

Fiecare vede sarutul in felul lui...si putin vad ca il iau in serios! Multumesc pentru raspunsuri!