| alexx1111 a întrebat:

Ce masti naturale facute de voi pentru cosuri folositi? ten mixt sau normal funda!

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Pana pe la 16 ani e bine sa folosesti produse pentru ten normal, caci factorii care clasifica tenul in,, uscat,,,, normal,, sau,, gras,, intervin mai tarziu. Daca ai depasit varsta asta si nu sti sigur la ce categorie te clasezi, foloseste,, mixt,,. Si fa tot posibilul sa apelezi numai la produse naturale.

4 răspunsuri:
| XxXbubuXxX a răspuns:

Pai eu tias recomanda o masca de portocala : iei o bucatica de portocala si iti intinmzi sucul pe toata fata, dupa ce sa uscat, in circa 20 de minute iti clatesti fata cu apa calda si gata! vei avea un ten fresc, catifelat, si poti scapa si de cosuri! se poate folosi pe orice tip de ten

| alexx1111 explică (pentru Danut_Popa_1961):

Am 14 ani

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Atunci foloseste o combinatie de menta, musetel si galbenele, sub forma de ceai mai concentrat, calduta, iar cand nu iesi aplica o crema hidratanta de aloe vera sau galbenele. Evita stoarcerea lor.

| alexx1111 explică (pentru Danut_Popa_1961):

Multumesc mult