| هوراس a întrebat:

Ce nume asa mai funny ca și,, acetonă cu șuncă,, mai știțihee hee? dați mai multe :X plz dau fundă

8 răspunsuri:
| ğözde a răspuns:

Ciorba de sirete rolling on the floor Spaghete cu omizi. Atat am putut sa gandesc acum! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Branza de muci laughing, oja cu iaurt, ruj de pastrama, creier de ornitorinc, musca obeza, penar mort, nas de muratura, oaie bleaga,, copil salbatic, cap de calendar, crema cu nicusor de la brailalaughing sau crema cu usturoi...si daca vrei mai continui rolling on the floor am o imaginatie bogatalaughing

| moilolyta09 a răspuns:

Creier cu furnici happy, avion cu muste, gat de maturahappy, branza de creierhappy atat sper ca te-am ajutat happy

| هوراس explică (pentru anonim_4396):

Continua laughing plz e funny laughing))

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Pitacupateu, Shobo, Sirgay, Copilcopac, Rasistu', Mataiadoptata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru هوراس):

Okwinking laughing facebook unturos, youtube cap de oaie, sarmale cu carne de omida si babuin, blonde coapte pe o parte, sirene afumate, laughing, pizza cu cernealaa...si cam atat ca sunt obosita si mi-a trecut imaginatia rolling on the floor

| Ciubyx a răspuns:

Blonda arsa pe pizioare laughing neagra alba pe pizioare, nu dati bani pe prosti faceti poza la copii, copi cu piciare strambe, prostalai repubertazi, si copii cu multi pistrui, fac ei haz de nu mai poti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru هوراس):

Imi dai funda? puppy dog eyespuppy dog eyes