| annahandball a întrebat:

Ce parere aveti de tratarea animalelor in Romania?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte bine se procedeaza.E plin de caini pe strazi, decat sa ne muste de fund, mai bine sa fie dusi.

| denisuca_7128 a răspuns:

Este oribila treaba cu tratarea animalelor!

| mgtow a răspuns:

Unele sunt tratate bine, altele rau ca in toata planeta. Exceptand cele din jungla si anumite specii de pasari care au libertate totala.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Sunt total impotriva tratarii urate a animalelor, dar si in america, lumea se comporta urat cu animalele. Uita-te pe Anim@l Pl@net la emisiunea Politia Animalelor.

| Monica a răspuns:

Jalnic.
Mare pacat!

| Lovelyx3Friendly a răspuns (pentru anonim_4396):

Numai pe cei care nu stiu sa aprecieze si sa ingrijeasca niste animale iar musca...cei care isi bat joc de ele, le bat, arunca cu pietre in animale merita sa fie muscatihappy eu umblu prin Bucuresti ca merg in multe locuri si niciodata nu sa luat un caine sau ori ce alt animal de mine. pentru ca nu sunt ca altii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Lovelyx3Friendly):

Cam asa.