| NWOtheory a întrebat:

Ce parere aveti despre Andreea Bostanica? Adica voi chiar credeti ca ea face bani din muzica. cine crede ca ii doneaza ei pe tik tok ca este ea mare frumusete. Ea de fapt face lucruri ilegale. La fel ca multe altele.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia nu are ce lucruri ilegale să facă la 19 ani.

| LisaJulie a răspuns:

Este la fel ca toți influencerii, adică îi cam învață pe copii sa fir superficiali și sa creadă ca banii se fac atât de simplu

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce lucruri ilegale face?

| Violleta2022 a răspuns:

O oportunista proasta, c-a mintit despre notele de la examene, unde a declarat note mari cand ea a vut numai note de 5 si 6, acum fiind deja criticata de toata lumea.

| StoicAnalysis a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai fi surprins.

| StoicAnalysis a răspuns:

Am vazut in mare topicul cu ea si mi se pare a fi un fel de onlyfan-erita prefacuta. Nu are rost sa intri prea mult in subiect ca nu prea ai ce sa vezi la ea mai mult decat formele ei feminine. Nu am ascultat o muzica cu ea, desi avand in vedere ca nu e atat de populara pe nisa asta, da de inteles ca nu e una prea talentata. Deci in concluzie dupa doar doua pareri obiective vazute despre ea si despre scurtele ei conversatii publice, mi-am dat seama instant ca e cineva care nu merita prea mult atentia mea.