| BodyFleci a întrebat:

Ce parere aveti despre laptopul asta si pret?
http://www.emag.ro/......54C-SX118D

Răspuns Câştigător
| ShNySnYGer a răspuns:

Pentru jocuri nu-i bun! trebuie sa ai nimin 512MB la placavideo (revomand 1 GB)este foarte ok sa a i2GBla placa.In rest este bun dar placa are cam 34 sau 64MB la placa.pentru gaming iti recomand un http://www.cel.ro/......-2gb-l/.Nu uita daca ai pe 32biti windowsu nu-ti recunoaste ma imult de 3. 25GB la RAM, deci va tr sa ai sistemul de operare pe 64biti.Mult noroc! Acel laptop pe care ti l-am recomandat cu windows 7 pe 64biti in romana te-ar duce undeva la 3000de lei.n-ai ce face decat sa-ti ieu pentru gaming laptopuri de la 2400lei in sus dar it irecomand daca nu ai un buget mare sa-l cumperi in rate! la Emag nu gasesti acea varianta decat la cel.ro

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci cu el! Daca nu ai treaba cu jocurile este bun.

| BodyFleci explică (pentru ShNySnYGer):

Deci laptop-ul pe care mi l-ai recomandat este bun pentru jocuri?

| Maximamspusiara a răspuns:

Da este un Laptop destul de bun dar pretul este un pic cam exagerat. Dar daca vrei pentru jocuri ii destul de bun.

| ShNySnYGer a răspuns:

Da este bun dar iti recomand si windows 7 64biti in romana tot de la cel.ro.in total te duce pe la 3000 de lei.si eu vr laptopu am numai pareri bune despre el.bafta