| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Miley Cyrus? De ce?
Eu o admir.
Si nu pentru ca face twerking.

13 răspunsuri:
| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Sincer nu sunt nici pro nici contra stilului ei adica imi plac schimbarile, nu arata rau, melodiile st ok, dar din fata inocenta s.a transformat in bad girl si poate de asta lumea o critica

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru asdfcffcvgvv123):

Mda, melodiile sunt asa si asa, adica s-ar putea si mai bine. Bad girl? Pe mine ma amuza. Si cred ca asta vrea si ea de fapt. Sa se amuze, sa rada, sa fie vesela. Despre par n--am ce comenta. Depinde de cum si-l face, dar nu ma priveste asta. Pe nimeni nu priveste asta.

| MarianWLF a răspuns:

Imi placea cand era cu capul pe umeri, acum nu imi place deloc, dar banuiesc de ce are stilul asta nebunesc, am auzit ca dupa ce a terminat productia disney cu Hannah Montana si s-a apucat de muzica lumea o privea inca ca pe un copil, cred ca de asta s-a enervat si s-a decis sa recurga la extrem.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O curva nenorocita careia i s-au urcat fitele la cap.
Era mai simpatica cand avea 14 ani.
P.S. Ce e ala "twerking"?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mda, actualizeaza-te. Twerking inseamna un dans provocator, facut de fete. De ce "curva"? Pentru ca danseaza provocator? Nu sti tu daca se culca cu nu stiu cati barbati sau detalii de genul asta. Mda, e si normal ca era mai simpatica, era un copil.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru MarianWLF):

Asta e o varianta, dar mai este una : Miley a vrut pur si simplu sa se descopere pe ea insasi. Multe fete fac twerking, doar ca nu fac asta pe scena, ci in baie sau in casa. Nu am facut asta de multe ori, dar pot spune ca e amuzant. Foarte amuzant. Mda, ai tu putina dreptate, dar ea vrea de fapt sa nu mai fie luata drept un exemplu. Cantaretii nu sunt si nu vor fi un exemplu pentru nimeni. Asta e o prostie imensa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pentru mine curva are mai multe inelesuri. Mersi de raspuns.
Seara buna.
P.S. Nu neaparat faptul ca era un copil o facea mai placuta. Exista si copii care nu produc nicio bucurie in a-i vedea. Era mai apare, era mai pura. Acum consider ca s-a vandut, cam cum fac toate vedetele din ziua de azi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

S-a vandut cui mai exact? Alta tampenie. Mda, juca un rol. Nu era ea insasi. Si normal ca era mai "pura".

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu iti accept parerea, dar nu inteleg de ce tu nu o accepti pe a mea.
Se pare ca nu mai avem ce vorbi.
Pa, pa.

| MaliciousDeath a răspuns:

Mi se cam rupe.Se crede rebela cand de fapt doar se lasa folosita.Nu vad ce e de admirat aici.

| MarianWLF a răspuns (pentru anonim_4396):

Da e amuzant sa faci twerking, dar nu in fata a milioane de oameni pe scena laughing

| roxanaiasmina202 a răspuns:

Recent nu prea imi mai place din cauza lookului ei dar este o artista foarte buna!

| kyliejenner a răspuns:

Si eu o admir