| SufletelTristSiMereuRanit a întrebat:

Ce parere aveti despre o fata (ma refer la mine) care vrea sa ramana virgina pana in ziua nuntii?
Dar va rog fara raspunsuri la misto sau injuraturi pentru ca eu vb foarte serios.
Apropo am 15 ani

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O astfel de fata se gaseste foarte rar.Are o educatie buna, provine din familie de vita nobila si este foarte cuminte.
Nu e ca celelalte fete, care la 14 ani deja au,,prieten'',dar tot in pat ajung,dupa cum preabine stii.
Este in orice caz o fata culta,care stie sa respecte adevaratele valori.
Si apropo, nu in ziua nuntii, ci in noaptea ei...se face dragostea.

5 răspunsuri:
| mjalex98 a răspuns:

Sincer nu prea cred ca e ok. Eu am 13 ( ma rog saunt baiat) si vreau sa fac de toate, daca intelegi. Eu m-as casatori foarte tarziu si doar pentru a avea un copil. Eu merg pe principiul am doar o viata si vreau sa o traiesc deci ma distrez... exact ca in versurile melodii All star de Smash Mounth,, Didn't make sens doesn't live for fun / your braing goes smart but your head get dumb". Plus ca esti la varsta la care trebuie sa experimentezi ( sa te saruti cu multi baieti) si mai icolo trebuie sa ai mai multe experiente sexuala ( nu cred ca o sa gasesti un sot care sa se culce cu tine dupa ce te-ai maritat). Asa ca eu zic sa te mai gandesti. FUndabig grin

| mgtow a răspuns:

Iti va fi greu sa gasesti un barbat care rezista pana in ziua nuntii, multi nu rezista nici 24h fara sex. Daca vrei te iau de nevasta, oricum sunt (ce spune la nickname) si nu vreau sa mai am relatii cu nimeni.

| ILŞMM a răspuns:

O părere foarte bună. Rămâi virgină.

| ciresik80 a răspuns (pentru mgtow):

Vrei sa te insori cu o virgina cand tu nu mai esti unul ti se pare normal?

| mgtow a răspuns (pentru ciresik80):

Glumeam mai.