| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveţi despre un băiat care stă cu o fată doar pentru că arată bine?

3 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Dar tu ce părere ai de o fată care stă cu un băiat doar pentru că arată bine? Cred că poţi răspunde singur la această întrebare..Eu pur şi simplu nu înţeleg persoanele care nici nu s-ar gândi să se împrietenească cu cineva doar pentru că nu corespunde cu ideea din ziua de azi a frumuseţii.Doar o persoană nesigură, care vrea să aibă o părere mai bună despre ea însuşi ar face aşa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aceeasi parere precum in cazul in care o fata sta cu un baiat doar pentru ca este frumos, ori dupa caz, urat ca la cu coarne. dar se vede frumos vazut de la volanu unei masini straine.
Multumita?

Răspuns utilizator avertizat