| fulgerul090608 a întrebat:

Ce poate omul sa facă in Grecia?

Răspuns Câştigător
| Ella192 a răspuns:

Aliki Beach, Thassos Town Museum of Archaeology; Paradaise beach; Mount Isparion; The ancien Agora. http://www.tripadvisor.co.uk/......lands.html

8 răspunsuri:
| DeeaV a răspuns:

Plaja si vizite pe insule

| Arsius a răspuns:

Pff...multe. Eu cand am fost am apucat sa fac destule chestii

| fulgerul090608 explică (pentru Arsius):

Cam ce ca m-a duc in Grecia peste câteva saptamâni si nu știu ce sa fac acolo

| Ella192 a răspuns:

Poti vizita foarte multe locuri frumoase, pentru ca acolo istoria e la orice paswinking

| brianafrumoasa a răspuns:

Sa toace banii!

| fulgerul090608 explică (pentru Ella192):

Indici cam ce denumestele acele chesti istorice măcar cateva

| Ella192 a răspuns (pentru fulgerul090608):

Unde pleci exact in Grecia?

| fulgerul090608 explică (pentru Ella192):

Insula tasos