| SexyGirlSweet1998 a întrebat:

Ce pot sa faca sa uit mai repede un baiat de care-mi place dar l-am vazut cu o fata tinandu-se de mana. crying Vreau sa-l uit mai repede.

7 răspunsuri:
| alexandra444447 a răspuns:

Buna te pot ajuta eu daca te-a,, inselat,, inseamna ca este un bou si ca nu merita incearca sa il faci gelos cumva daca poti sau ceva dar apoi daca vrea sa va impacati sa spui ca NU VREI si o sa rezolvati pana la urma dar s astii nu merita treci peste asta fa-ti un prieten si iti va trece funda!?

| alexandra444447 a răspuns:

Incearca sa uiti de el nu merita e un bou daca te-a inselat treci peste faza asta si incearca sa te gandesti ca poti sa iti faci alt prieten incearca sa te descarci pe o prietena si gaeste-i baiatului cele mai negative lucruri care nu iti placeau la el

| SexyGirlSweet1998 explică (pentru alexandra444447):

Nu m-a inselat, nici n-am fost impreuna, doar imi placea mie de el si acum vreau sa-l uitwinking Ms oricum

| CautNume a răspuns:

Spune-mi ca "2001" nu reprezinta anul tau de nastere.
Cat despre intrebare, de ce ti-ar pasa de el?

| SexyGirlSweet1998 explică (pentru CautNume):

Nu..am pus un numar la intamplare, prima data voiam sa pun 2000winking
Pai nu stiu, imi pasa ca prima data am fost amici si mie-mi placea de el si imi dadeam totusi o sansa dar...ma rog cum sa-l uit tot nu ai spus, concret happy

| wishgranter a răspuns:

Ce va place sa puneti suflet si sa suferiti aiurea din toate tampeniile

| OnuOnulică a răspuns:

Cauta altu.