| CatelusiiSarPeSaltele a întrebat:

Ce poti sa faci cand te plictii?(sunt fata)

Răspuns Câştigător
| Memecy a răspuns:

1) citeste ceva interesant
2) practica un sport orice, inot, fa joking sau daca esti mai agresiva, cu mai multa energie de ce nu karate, judo, kung-fu, sau volei, handbal, tenis, basket (daca vrei sa fii mai inalta) sau inot te dezvolta armonios
3) fa ceva ce te pasioneaza poate vrei sa canti la un instrument, chitara, vioara, pian dar nu numai sau iti place sa dansezi, de ce nu un salsa, vals, etc un
4) nu merita sa pierzi timpu de la pliciseala pana la lene e doar un pic asa ca nu irosi timpul happy cu ce am zis mai sus s`ar putea sa ramai dar cu plictiseala nu faci nimica

3 răspunsuri:
| nyko06 a răspuns:

Buna, ai putea face integrame ( cuvinte incrucisate ).

| CatelusiiSarPeSaltele explică (pentru nyko06):

Nah buni face deja pe ele

| avng71410 a răspuns:

Pai ai putea sa iesi cu prietenii afara sau la mall daca esti genul.sa te uiti la un film, sa te uiti la televizor, sa te joci pe pc sau sa citesti.sunt o multime de lucruri pe care le-ai putea facewinking sper ca te-am putut ajuta cu ceva