| Andreeadragutza1714 a întrebat:

Ce prefera baieti: fetele scunde sau cele inalte (eu am 1.75..la 14 ani si nu sunt prea fericita)... funda happy laughing))))))

5 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Scunde, cel putin mai scunde ca ei. Cele inalte ii fac sa se simta inferiori, de parca nu ar firolling on the floor) hahaha ce rea sunt..ps eu am 165hee hee.

| Adina981 a răspuns:

Cred ca depinde de fiecare, nu e un stereotip anume, unii prefera fete inalte, altii scunde.

| Chinezw a răspuns:

De preferat ori cat baiatu, ori un pic mai mica.
- daca e prea inalta fata se intinde el
- daca e prea mica, prea se apleaca
- daca e la egalitate e prefecta.

Dar daca cele 2 persoane se iubesc, nu prea conteaza

| MskDesign a răspuns (pentru AtateaConditii):

Te pot caracteriza printr-un singur cuvant, penibila.
Referitor la intrebare, cred ca nu are importanta inaltimea.

| AtateaConditii a răspuns (pentru MskDesign):

Era o gluma...nu trebuie sa te simtilaughing.