| Secretkkk a întrebat:

Ce puteti spune despre voi?

Răspuns Câştigător
| eek a răspuns:

N am vrut sa fiu rautacioasa.doar ca e mai buna o plimbare in aer liber decat sa stai si sa te plictisesti la pc o zi intreaga. uite ca sa nu ziceti ca s aiurea va zic si eu cate ceva despre mine.
sunt doar eu. un om ca toti oamenii... uneori vreau sa visez.sa simt ca lumea e doar a mea. iar alteori sunt posomorata si lipsita de vlaga. fara vointa si fara chef de viata. uneori ma urc in autubuzul care duce spre casa si pur si simplu n am chef sa stau jos.chiar daca toate scaunele sunt libere prefer sa stau in picioare. uitandu ma pe geam.alteori sunt in stare sa ma asez si langa un boschetar doar sa stau jos.prea obosita si prea suparata ca sa ma cert cu o babuta pentru un loc in autobuz.cateodata iau ca atare tot ce mi se spune. iar alteori caut nod in papura oricarui lucru.incercand sa aflu solutia cea mai potrivita... sunt satula de oamenii parveniti, cu exces de ego.prea plictisita sa incerc sa ii aduc pe drumul cel bun.satula de tot ce inseamna Romania.

33 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Sa vedem...
-sunt satena inchis la par, freza... putin ciudatabig grin, ochi caprui, inalta 1, 63, si 52 kg.
-sunt de obicei vesela
-baietilor le place sa ma tachineze frustrated
-cu fetele ma inteleg super love struck
-sunt cam incapatanata atunci cand stiu ca am dreptate...
-invat bine, cu toate ca nu invat acasa, tin minte din clasa de obiceibig grin
-imi place sa merg cu bicicleta si cu rolelelove struck
-eu fac o gropitza in obrazul stang tongue
-am un frate ft rau
-ma enervez repede
-nu imi plac oamenii mincinosi, rai si tradatori...aaa...si prosti care depasesc limita.
Ar mai fii multe de zis... ajunge atat big grin laughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sunt multe de zis big grin Sper ca o sa imi citesti intreaga povestelove struck
Sunt o persoana prietenoasa.Imi place foarte mult sa imi fac prietenii noi cu care sa ma inteleg bine big grinSunt o fire optimista.Imi place sa cred ca totul este bine si ca orice s-ar intampla are o rezolvarewinking
Sunt cam rebela cateodata si fac numai ce vreau euhee heeNu imi place sa primesc ordine de la cineva cu exceptia parintilor laughingPe care ii ascult big grin
Sunt amuzanta, simpatica si o fire care stie ce vrea de la viatawinkingInvat foarte bine asta pentru ca imi intra imediat in cap fara sa ma chinui prea tare happy
Imi place sa ies in oras cu prietenii, sa ascult muzica si sa dansezlove struckUrasc oamenii mincinosi, rai sau oamenii care se cred perfectiwinking
Uneori sunt rea cu cei din jurul meu si cam geloasa.Asta daca am un motiv serioswinkingSunt singura la parintii si din aceasta cauza sunt foarte rasfatatalaughing
Inca un defect al meu este ca daca l-am luat pe NU '' in brate'' asa o duc pana la capat.hee heeChiar daca stiu ca am gresithappy
Cam asta e. U ce poti spune despre tine?kiss

| Flav a răspuns:

Sunt baiat. Atat thinking Nu cred ca ma cunosc in de ajuns de bine thinking

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sunt un om obisnuit.

| psiholoaga a răspuns:

Ceva ce nu am zis deja pe site? Ca fac gropite in obraji cand zambesc. Si ca pastrez intr-o cutie toate scrisorile, felicitarile si nimicurile (pietricele, crengute, capace de carioci) pe care le-am primit de cand aveam 9 ani pana acum.

cami
| cami a răspuns:

Vrei sa-ti spun CV-ul? laughing ok... ai timp de laudarosenia mea? smug
Cls 1-8, premiul I.
Liceu... am cam dat-o in bara.
Participanta la Kangur, olimpiada pe scoala la fizica (cls 6`a), pe judet la romana, si franceza.
Eleva... [am facut cursuri de actorie-si am jucat intr-un clip]
PS: Ia sa ma considerati si pe mine si pe mine o vedetabatting eyelashes. ca. maine-poimaine ma vedeti in reclame rolling on the floor.
Imi plac dansurile, as vrea sa-mi iau un catel (Rokie) l-ar chema. laughing.
Mai zic?

cami
| cami a răspuns:

@lumy laughing, ei nici chiar asa. tongue
Odata cu acele cursuri, organizatorul a hotarat sa facem un "filmulet", sa vedem si noi cum e sa stai in fata camerelor, sa tragi duble, etc happy
A fost frumos si interesant. Il am eu pe un DVD.
ps: e frumos sa fii actor.

| inna a răspuns:

Imi place sa stau degeaba si sa privesc ore intregi cerul si luna, sa ma uit la filme, la tv, sa mananc popocorn, sa dorm numai in canapea, sa mananc multe salate de fructe, imi place inghetata de pepene galben la nebunie, imi place muzica pop foarte mult, imi plac limba romana, chimia si engleza foarte mult la scoala, imi plac excursiile la munte, ador sa-mi vizitez bunicii, imi iubesc enorm familia, sunt o fire modesta si sincera, urasc mincinosii si infidelii, imi place foarte mult Justin Timberlake atat ca look cat si ca cantaret, imi plac melodiile lui Britney Spears, imi plac masinile, ador sa lenevesc la soare, imi place Harry Potter(cartile).

Pt anul acesta imi propun sa iau carnetul de sofer, sa iau bacul si sa intru la facultatea de drept.Cam asta e viata mea in cateva fraze laughing

| JackieSue a răspuns:

Mai nimic...

mlm
| mlm a răspuns:

O fire deschisa, gata de-a infrunta orice in viata.

| SweetCandy a răspuns:

Sunt eu si atat cine ma cunoste stie totul despre mine...cine nu...thinking

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Nu mare lucru; mai bine ii las pe altii sa vorbeasca, oricum o fac din plin. Ce trebuie retinul este faptul ca imi ascut acul zilnic si nu suport sa fiu luata peste picior.

@Flav in de ajuns? Serios?

| Mwhahahaa a răspuns:

@eek... Ce ai cu fatawaiting?

A pus o intrebare la care se presupunea ca o sa raspundem...Nu sa ne batem joc...

Ce pot spune despre mine...thinking
Sunt o persoana sociabila, rasfatatabatting eyelashes, intelegatoare, frumOasablushing, respectoasa, inteligenta
miloasa, educata, cu bunul simtz, rebelabig grin s, a, m, dhee hee

Dar tu?

By A`ndOtszawinking

| albastrel a răspuns:

Sunt incapatanata cum nu am mai vazut...azi sunt frumoasa, maine urata si tot asa...influentez pentru ca sunt influentabila...si foarte vulnerabila! sunt eu insumi mereu.niciodata nu incerc sa par altcineva.nu are rost! ador sa ma contrazic si sa mi se dea dreptate.ador impacarile! spun intotdeauna ceea ce simt chiar daca uneori nu e bine...sunt inteligenta fara sa fiu intelectuala dar si tare prostanaca cand sunt pe dos...sunt copil de cand m-am nascut dar mai femei decat multe...nu suport tocurile! intotdeauna cred ca nu o sa ma darame nimic.nu mint! uneori cad. dar intotdeauna ma ridic! imi iubesc familia, prietenii dar si dusmanii...intotdeauna cred ca e loc de mai bine. vreau sa traiesc mult si bine, sa fiu fericita. vreau ca toata lumea sa fie fericita! sunt rea cu cine e rau cu mine...in rest sunt buna cu toata lumea...

| kitty_8919 a răspuns:

Imi place sa ma distrez si sa petrec cat mai mult timp in preajma prietenelor mele:X

| eek a răspuns:

Te plictisesti rau de tot.mai iesi la aer. urcate pe bicla.sau pune ti rolele in picioare si iesi afara ca o sa o iei razna.

| eek a răspuns:

Ms mult pentru funditahappy

| CrucifiedCountess a răspuns:

Zapacita, idioata, nimfomanalaughing atee

Răspuns utilizator avertizat
| Lumy a răspuns:

Cred ca am febrasad

| Lumy a răspuns:

In ce clip ai jucat @cami?

| Claudiu_7827 a răspuns:

Ti-as spune dar nu vreau sa zica lumea ca ma laud. Pur si simplu sunt deosebit laughing

| Timishan a răspuns:

O sa-ti spun ce nu-mi place, ca nu sunt chiar multe, si restul (ce-i pozitiv) poti adauga tu. tongue Nu-mi place sa fiu mintit, inselat, tradat, nu-mi plac pungiile de plastic (nu stau niciodata cum vreau eu si produc un sunet oribil), nu-mi place sa-mi las treburile neterminate (ocazional se mai intampla), nu sunt obsedat, insa, detest dezordinea si mizeria, nu-mi place ostentatia si limbajul spurcat, nu-mi plac fustele mini si decolteurile prapastie, nu tolerez intoleranta, nu cer altora nimic inainte sa ofer eu, nu suport manelele si manelistii, detest nesimtirea si indiferenta, nu-mi plac blondele (naturale ori ba, si ochii albastri si verzi, mai ales la femei), nu-mi place sa fiu ingradit, manipulat, nu-mi plac nerespectarea regulilor comune (Site-ul nu face exceptie prin o multime de abateri), nu-mi place iute si otetul, si nici alcoolul (iar de fumat m-am lasat cu bucurie), ...Ar mai fi, dar cred ca sunt cam comune. Ah!, si, nu traiesc pentru mine. tongue big grin

| pababiba a răspuns:

Daca ti-as spune ar trebui sa iti sterg memoria, dar pot spune despre mine ca fumez mult! Cine stie cunoaste

| cery a răspuns:

Sunt crazylaughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti curioasa sau vrei sa stii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I'm just a simple girl.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt rea. dar sensibila.Par inocenta, dar trebuie sa ma cunosti ca sa vezi ca nu-i asa...Sunt egoista... ce-i al meu e doar al meu.
Sunt vesnicul varsator visator: cel mai original pe care il poti vedea.Imi place marea smug sa inot:X
Imi place sa am dreptate mereu[desi nu e asa].
Am o slabiciune pentru baietii frumosi[dar nu stiu de ce, poate pentru ca arata bine. ce`i drept].care sunt si fitosi[o da! cea mai buna combinatie:X]

Imi place sa pap dulciuri:XSa ma uit la TV.sa stau pe messlaughing :X
Sa ma dau mare cu ce am laughing
Nu pot iesi afara din casa daca nu sunt aranjata si imi place sa fiu perfectionista...
Urasc fitoase in mod special...
Regret unele lucruri pe care le-am facut cand eram mica blushing

Si...

Cam atat happy