| Secretkkk a întrebat:

Ce puteti spune despre voi?

Răspuns Câştigător
| eek a răspuns:

N am vrut sa fiu rautacioasa.doar ca e mai buna o plimbare in aer liber decat sa stai si sa te plictisesti la pc o zi intreaga. uite ca sa nu ziceti ca s aiurea va zic si eu cate ceva despre mine.
sunt doar eu. un om ca toti oamenii... uneori vreau sa visez.sa simt ca lumea e doar a mea. iar alteori sunt posomorata si lipsita de vlaga. fara vointa si fara chef de viata. uneori ma urc in autubuzul care duce spre casa si pur si simplu n am chef sa stau jos.chiar daca toate scaunele sunt libere prefer sa stau in picioare. uitandu ma pe geam.alteori sunt in stare sa ma asez si langa un boschetar doar sa stau jos.prea obosita si prea suparata ca sa ma cert cu o babuta pentru un loc in autobuz.cateodata iau ca atare tot ce mi se spune. iar alteori caut nod in papura oricarui lucru.incercand sa aflu solutia cea mai potrivita... sunt satula de oamenii parveniti, cu exces de ego.prea plictisita sa incerc sa ii aduc pe drumul cel bun.satula de tot ce inseamna Romania.

34 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A... si am uitat:

Sunt un om cat se poate de obisnuit. dar foarte complicat[eu mi`o complic.de ce? pai nu stiuthinking de prostuta]
Imi ador catelul Rafael :X[Lumina ochilor mei.sufletul meu:X].
Am suvite[mai bine zis am avut, pentru ca le-am vopsit] dar nu stiu daca ma vor primi asa la scoala, sau daca isi vor da seama[sper sa nu]...

Pe langa gandurile mele rele.am o vorba pe care greu o pun in practica, dar care imi place: Nu lua viata prea in serios, ca nimeni nu scapa viu din ea...

Va multumesc ca m-ati ascultat.Va iubesc:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe ar fi de spus despre mine... te-as plictisi grozav, cred

Sunt doar un om, si sper ca intr-o zi sa ajung Om(cu "o" mare laughing )
Altceva... spre deosebire de altii, nu-s "foarte" prietenoasa, sunt mai selectiva de fel, dar o data ce mi-ai castigat inima, nu mai scapi de mine tongue

Cel mai mult imi place sa lenevesc, sa staaaaaau si sa nu fac nimic laughing

La scoala ma descurc, da' nu-s toci sau savanta, cel mai bine ma descurc la limbi straine big grin

Am ambitii destul de mari, dar si o lene cam la fel de mare si astea se cam bat cap in cap rolling on the floor vedem noi ce-o iesi de aici happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da clik aici daca vrei sa afli cv despre mine ~> http://xatspace.com/dienutzaingeras

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt musculos cu par saten si ochi verzi