| brotherbod a întrebat:

Ce sa cumpar ca tele fon care va pare mai bun? Nokia N8 sau IPhone4? sau dati-mi un alt model Nokia, HTC, BleakBery sau IPhone sau Tableta

Răspuns Câştigător
| TeManancCuNutella a răspuns:

Hey!
Dintre Nokia N8 si IPhone4, IPhone 4.
Eu am HTC Wildifire S. Este bun... Are mai mult d 10.000 d aplicatii love struck Dar iti recomand cel mai nou HTC happy.
BleakBerry este acum la moda, dar este ff complicat straight face
Nokia este bun...dar nu cam imi place, dar aici depinde de gusturile tale big grin
Tableta ce poti sa faci cu ea? Sa te joci si sa faci poze? :S
IPhone la fel este la moda si este super bun love struck
Sper ca te.am ajutat
BYe kiss

2 răspunsuri:
| TeManancCuNutella a răspuns (pentru TeManancCuNutella):

Am uitat sa-ti spun ce sa iei laughing)
Mmm...Eu zic ca IPhone 4 love struck

| brotherbod explică:

Acest telefon va fi luat in octombrie la anul asa ca puneti pareri cele mai bune si multe pareri vor fi premiat funda si altele