| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac ca sa cuceresc un baiat cu 3 ani mai mare ca mine? va rog cat mai multe sugestii

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vorbesti cu el si vezi daca te place, daca nu atunci il lasi si o sa ai parte de altul care te va lasa cu bale in gura si te va iubi.

| Castorul a răspuns:

Pai o varinata simpla ar fi sa incerci sa vorbesti cu el, sa fii tot timpul zambitoare si vesela.
Acuma depinde si de tipul de baiat, ca poate sa fie unu care sa prefere fetele foarte copilaroase, sau altul care le prefera pe cele cu simtul umorului, dar care totusi au capul pe umeri si sunt serioase happy
Bafta multa!winking

| maxcell a răspuns (pentru Castorul):

Mersi mult se sugesite numai k nu pot face acest lucru

| maxcell a răspuns (pentru mgtow):

Cred ca puteai folosi alta expresie

| mgtow a răspuns (pentru maxcell):

Credeam ca esti fata.

| maxcell a răspuns (pentru mgtow):

Ha ha ha sunt fata dar chiar nu-mi place expresia folosita