| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac cand nu am chef de nimic? Sunt trista si nu stiu de ce.
Funda pentru cine ma inveseleste.

Răspuns Câştigător
| Myky98 a răspuns:

Hmm... pai nu ai dc sa fi trista, viata e frumosa, ai putea sa te uiti la un film de comedie sau sa iesi pe afara cu prietenele tale, sa asculti muzica, sa te uiti pe fb pe la pozele celorlalti mai razi etc.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Myky98):

Nu pot iesii cu prietenele mele pentru ca sunt in strainatate, dar cu muzica ai dreptate...m-ai inveselit mai mult..meriti funda happy

| Summoning a răspuns:

Uite ia o melodie sa o asculti :)
http://www.youtube.com/watch?v=MDR_8O2ALeQ