| DoiNitZaღ a întrebat:

Ce sa faci sa scapi de depresie?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te uiti la " Burlacul ". laughing Ca observ ca e la moda printre romance.

| Anca95 a răspuns:

Incearca sa nu mai te gandesti la lucruri macabre! Fii vesel, iesi in oras cu prietenii, fa un sport, bucara-te de fiecare nimic!

| igghi a răspuns:

Iesi din casa!
plimbate!
iesi q prietenii
fa-ti prieteni noi!
fa orice ca sa nu fi singur!

| LittleMønster a răspuns:

Incearca sa petreci si timpul cu prietenii, sa vorbiti, sa iesiti la o plimbare, sau sa iti gasesti un hobby.Incearca sa uiti de probleme. Daca nu reusesti consulta un psiholog.

| Anonim290 a răspuns:

Of...stiu cum e! Eu ies cu prietenii, rad, glumesc, fac sport si ma joc mult cu animalele, dar cand sunt singura in casa sunt depresiva si nu am chef de nimic uneori chiar si afara.Nu mereu ci doar cand se acumuleaza mult stres si probleme.Succes!

| DoiNitZaღ explică (pentru Anonim290):

Aceeasi situatie eu la fel fac toate aceste lucruri dar tot uneori ma satur de toate si nu mai vreau nimic..mersi de asemenea