| totul-online.tk a întrebat:

Ce sa ii spui unei fete daca o placi? Ceva mai tupeist! ca asas si eu... Help

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Hai ca daca tot a zis bishop replici de la johnny bravo, eu iti zic de la johnny testlaughing : Daca`ai fii un muc, m`as scobii mereu in nas smug
Sau :
-crezi in dragoste la prima vedere sau mai trec o data?
-ajuta`i pe sarmani, ia`ma cu tine acasalaughing
-e ziua mea. Ce zici de un sarut? (Chiar e ziua ta?) Nu. Dar ce ai zice de un sarut oricum?laughing
-ce caine draguuuut! ce nr de telefon are?laughing
-chemati politia. e ilegal sa arati asa de bine smug
-esti asa de misto cum zic toti baietii? smug rolling on the floor
-nu sunt beat ci doar m`ai ametit tulaughing
etc mai gandeste`te si ulaughing

23 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Hai mersi pentru funditahappy
Daca zici u sa sunt "buina"...inseamna ca asa sunt, nu?smug laughing

nony
| nony a răspuns:

Asa esti tu? Sigur, sigur raised eyebrows. Poi daca erai tupeist trebuia sa-i zici pana acum, dar tu ce ai facut, ai venit aici sa ne ceri pareri.
Hai ca-ti zic vreo doua.:Halo, papusa, mergi la mine sa-ti arat papagali? sau.¨Fluturash.mergi la mine sa-mi polenizezi patul¨ rolling on the floor

| SweetCandy a răspuns:

Stii ce sa-i sp..."gagik...cat e ceasul?":->...thinking sau..."papusa... ce bine arati."
cu aste op sa ai succes garantat... faza nasoala e ca e sa nu-ti rasp "prea tarziu pentru tine" sau..."gata m-am hotarat, maine ma dau cu acid clorhidric pe fata"...
aa...
si stai...mai era una...
"papusa vii des pe aici?"
si ea..." de azi nu o sa mai vin"rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor
ee...si daca nu tine si se lasa greu... da-i una in bot...il umflii natural (fara taxe si botox) si k o pitipoanca venerabila ce e...iti ofera tot ce vrei...rolling on the floor

| Bishop a răspuns:

Da, vad ca esti foarte tupeist, daca erai nu ne mai intrebai pe noihee hee
Pai ce sa zici thinking mmm ce zici de niste replici gen Jhonny Bravo?! " Hey papusa vrei sa-mi vezi pectorali, uite cum se misca!" sau " Hey mamasita vrei sa iesim la o cafea, doar tu si cu mine, hai ca te las sa-i vezi pe Jhonny Junior si pe gemeni " rolling on the floor
Da' spune-i simplu: "Vezi tu, eu te plac, scuza-ma ca iti zic direct, dar asa sunt eu mai tupeist." laughing

| supradoza_de _vyse a răspuns:

Niciodata sa nu-i spui ceva marlanesc ca-ti va arunca cu ceva in cap sau alt undeva

| totul-online.tk explică:

Silvia esti buina mersi din alea aveam nevoie mszzz posy dolse

| Ronnii33 a răspuns:

Frate in primul rand daca nu esti tupeist nu trebuie sa te dai asa in fata ei poate sa creada ca-ti bati joc de ea.Doi ai nevoie de tupeu? Se obesrva de la o distanta daca placi o fata.Trebuie sa-i arati asta fara tupeu. Daca tu vrei sa pari asa in fata ei, mai tarziu o sa-i arati adevarata fata.Mai bine nu-i spune daca vrei s-o faci in felul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

''sa moara mama, de cand te-am vazut intaia si pentru prima data mi-am pierdut uzul ratiunii, ma doare la corazon, te iubesc fa pirando. ia zi-mi, ascultam o manea la coltu blocului sau mergem acasa la babacii mei ca ieste plecati in anglia?'' rolling on the floor
imi place ca esti tupeist, noi aici, inca mai avem de invatat la capitolul asta.''succese'' si ai grija la gramatica, fii mai ''tupeist'' la scoala. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu tupeul asta s-ar putea sa primeti o palma!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa o alinti cu cuvinte de dragoste si dupa aceeia ii daca te place si vrea sa stea cu tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai e una... Ai o harta ca m`am pierdut in ochii tai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa avem si noi o relatie de iubire? Ami placi mult si sunt andragostit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce fata ai ales...sunt unele fufe se nu le jignesc mai rau carora le plac boi care injura si se dau mari si tari.altele detesta cand li se spune gagici(sunt prea curvar:-P)si vor sa fie pur si simplu draguti.replicile silviei sunt faine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite cum sa ziceti la fetele urate care va plac: oo ce urata esti vrei sa iti dau un caine ca sot vrei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o problema am 13 ani. sh fac fetele sa ma ADORE. dar ca un frate nu ca un iubit crying CE SA FAK?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tre sa vb cu ea de parca ea e cea mai importanta...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor johny bravo lol citi ani aveti bha frate rolling on the floor 7-8 ani cred si eu lasativa vere de meseria astarolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai domne spune-i ceva de gen '' al meu nume.(c. u t a r. e.). este laughing daca nu merge spune-i ceva gen. ''' inimile mele bate pentru tu''' laughing daca nu ii dai mare perversa de pe targu ocnawinking...laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Radule eu am par scurt, ochi caprui, sunt dragut.si sa stii ca ai dreptate, trag fetele la mine happy:X

| DonBulan0 a răspuns:

Bai zi ceva clasic cv de genu bai buc-n-buc daca iti zic ca te plac ce imi dai o... sau un sarutlaughing rolling on the floor

| RoByTzU_3995 a răspuns:

Ii zici ca arata bine azi.;> daca vrea sa iesiti la un suc; x la o prajitura ceva dupa aia o duci in parc si o saruti si ii ceri id de mess sau nr de tell

| radu_1991 a răspuns:

Eu i-as spune asa : dii atenta mie imi place de tine daca tie iti place de mine ok daca nu tot ok nu am nici o problema cu nici un raspuns si aici pun punct. Asa ar trebui sa i spui daca zici tu ca esti tupeist in nici uun caz sa astepti sa iti spuna ea pentru ca ea poate fii mai rusinata decat tine iar asta va ingreuna lucrurile crede-ma am trecut prin asta dar bafta... daca esti dragut par scurt ochii caprui nu trebuie sa iti faci griji

| radu_1991 a răspuns:

Las-o balta
cine stie ce se va intampla