| anonim_4396 a întrebat:

Ce se va intampla daca ar fi sa raman orfana? E putin probabil, si sper din tot sufletul sa nu se intample. Dar exista posibilitate aca mama mea sa moara, ori pentru ca nu mananca, nu doarme, etc, si mai e posibilitatea sinuciderii dar ma iubeste deci asta o exclud momentan. In plan am initial sa. pai deobicei planul meu in toate situatiile e sa improvizez deci singura mea idee ar fi sa fug.

Daca nu as fugi, ce s-ar intampla cu mine?

7 răspunsuri:
| melaniemartinezftw a răspuns:

Ce se intampla cu tine, frate? Ai nevoie de un doctor urgent am crezut prima data ca ai nevoie de atenție specială dar tu esti prea de tot! Doctor, doctor si iar doctor! Nu fugi niciunde, doar la doctor

| RAY a răspuns:

Daca ai rude ai fi in grija lor daca nu la casa de copii, cred ca exagarezi, chiar trebuie sa consulti un doctor

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mereu o sa iasa in cale cineva care te va ajuta sa iti incepi viata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil o sa fi vanduta pe organe de rudele tale.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Verificati mesajele private.

| Clorox a răspuns (pentru melaniemartinezftw):

Alo! Stii cum se simte un ''bolnav psihic'' cand ii spui chestii de gen?!
Daca nu stiti ce sa spuneti taceti dracu!

| BeliveinJesus a răspuns:

Esti sigura ca mama ta are aceste lucruri?

Sau ai dedus tu pentru ca unori poate e obosita, alteori plange si posibil munceste foarte mult?

Te macini tu in mintea ta sau ea ti-a spus aceste lucruri?

E important sa raspunzi ca sa stiu la ce sfat sa ma gandesc pentru tine mai departe.