| hoouligan a întrebat:

Ce tigari as putea sa fumez? Pachetul sa fie de la 15 lei in sus neaparat, ca cele mai ieftine nu au tutun de calitate!

4 răspunsuri:
| MrawrrD a răspuns:

Dunhill negru, Davidoff happy

| MissVamp a răspuns:

Fumeaza hartie de manuale scolare! am auzit ca e buna :-> dar de ce fumezi? eu cred ca toti care fumati fumati ca sa va dati mari sa fiti la moda! ce dracu fceti daca bagati in voi numai droguri,, sub 15''da deja stiu, sa fuga fetele de voi! bai stii sa citesti! pe pachetul ala jegos pe care-l iei scrie:
FUMATUL UCIDE! thinking
oare ai vazut!
te rog fara, funda! raspunsul meu e de ajuns! happy

| MrawrrD a răspuns (pentru MissVamp):

Eu cred ca cei care fumeaza isi asuma o anumita responsabilitate, si in plus fiecare face cum crede ca e mai bine pentru el, nu? Doar e viata lor. Am fumat si eu, si mi-am dat seama intr-un final ca degeaba fac chestia asta, care oricum nu ma incalzeste cu absolut nimic, nu ma face mai grozava, imi strica sanatatea si ma lasa si fara bani de buzunar. Mai simplu de-atat nu cred ca se poate spune happy.

| DannielZMF a răspuns:

Dunhill rosu, negru. eu asta fumez big grin