| JoeTPU a întrebat:

Ce vă enervează cel mai tare la o persoană?

Răspuns Câştigător
| diavolitadulce a răspuns:

Faptul ca au ai multe fete. Langa tine se prefac a fi prieteni si pe la spate te barfesc la greu. Sau ca atunci cand esti cu cineva important sau cand au nevoie de tine se poarta si iti vorbeste frumos iar apoi te face in toate felurile sau te ia peste picior. Urasc aceste persoane!

18 răspunsuri:
| Arpyka a răspuns:

Ceea ce te enerveaza cel mai tare la o persoana de ex.ca vb mult sau ca e nesimtit este ceea ce de fapt nu iti place pentru ca si u esti asa...

| Roxxxxi a răspuns:

Minciuna, nepasarea.

| CălinPL a răspuns:

Cand ea spune ceva foarte foarte important foarte foarte incet si tu nu auzi si dupa nu mai vrea sa spuna.X-(

| Musique a răspuns:

Lipsa bunului simț.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt anumite persoane care vorbesc tare asta ma deranjeaza cel mai mult. Aude toata lumea. E la fel ca si cum "Spune-mi un secret ca sa il afle toata lumea".

| Doηηa a răspuns:

Tupeul nesimtit si falsitatea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostia.

| Aleeee95 a răspuns:

Cred ca falsitatea, rautatea si invidia. Niciodata nu am putut sa inteleg persoanele de acest gen.

| greyhound a răspuns:

Ma enerveaza persoanele care mint in asa hal incat imi insulta inteligenta.

| AndaErika a răspuns:

Falsitatea,miciuna lipsa bunului simt si daca sunt barfitori(chestia asta ma omoara)

| măcheamăăăî a răspuns:

Mandria straight face

| thegatekeeper a răspuns:

Ignoranta, parerile preconcepute, dorinta de a iesi in evidenta cu orice pret, incultura, faptul ca nu trateaza cu seriozitate anumite aspecte care cer asta; imi displac persoanele galagioase, care isi bat joc de ceilalti, cu toate ca nu au nicio idee despre persoana respectva si lista poate continua la nesfarsit.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Tupeul, nesimţirea.

| Evelyn666 a răspuns:

Oamenii fara caracter, falsi, care cred ca-i pot cumpara pe altii cu bani XD

| JoeTPU explică (pentru diavolitadulce):

Ai dreptate, multumesc pentru raspuns! happy

| AlexandraPrincess a răspuns:

Linguseala,Minciuna,lipsa bunului simt, nu-mi place sa se laude mult! :\

| Axys a răspuns:

Pe mine la o persoana mar inerva cel mai tare glumele proaste sau sa stea langa mine sa talalaiasca mult sa ma inerveze happy ca altfel n-am cei face decats ai dau un pumn in barba

| ovidius a răspuns:

No.1 în top: PROSTIA.
De toate felurile şi în toate formele.