| xAnonimBlack a întrebat:

Ceao TPU, imi zice si mie careva cum sa rezolv o problema cu messu? deci cand vreau sa intru pe mess imi zice ca n-am netu chiar si daca il am conectat... cum pot sa fac sa imi mearga?

3 răspunsuri:
| TomaDavid a răspuns:

Daca e ultimul messenger poti sa il uiti are mereu probleme de genul scoate o versiune mai veche de yahoo messenger si garantat va mergetongue

| iloveunicorns a răspuns:

Reinstalează o versiune mai nouă. Dacă face la fel așteaptă ceva timp, deoarece mai are toane.
Va merge sigur.
Baftă!

| xAnonimBlack explică (pentru TomaDavid):

Da-mi si tu un link cu un mess care sa mearga daca vr funda!