| Insurgent a întrebat:

CEau! pooi. vreau mult de tot un catellove struck, stau la bloc, iar parintii mei nu prea imi dau atentie cand le vorbesc ca vreau un caine, ce sa fac sa'i conving sa'mi iau unul?
fundahappy

7 răspunsuri:
| Klarah a răspuns:

Hey! ^^
Daca vrei sa-ti convingi. parintii. sa-ti ia un caine. fa ce-am facut eu xD [ si a mers la mine -yay- ]:

# spune-le cat de mult. iti doresti o asemenea companie. -cainele-
# le promiti ca tu o sa ai grija de el. si aici chiar ar trebui sa-ti respecti promisiunea.
# un catel mic. nu strica nimanui oh go on
# cam toti copiii | adolesentii de varsta ta au asemenea animalute.

| luizza95 a răspuns:

Pai eu i-am batut la cap sa imi ia unul.Am zis ca o sa am grija de el.(ceea ce si fac)Ca aproape toti prietenii mei au unul si ca o sa am cu cine sa stau cand sunt singura.Si ar trebui sa te gandesti si ce caine vrei sa iti iei ca sa le spui ca e jucaus si chesti din astea.

Mult noroc!

| ChristinaO a răspuns:

Eu am conspirat cu prietenii sa-mi ia unul de ziua mea, si asa l-am pastrat, ca doar nu-mi voi face cadoul cadou...happy
bine, asta e metoda pe care zapacita de mine a aplicat-o. daca nu vrei sa faci din-astea, ai putea sa vorbesti cu ei sa le spui cat iti doresti un catel, ca ai gasit unul de talie mica care nu face mizerie mare, ca vei avea grija de el si ti-ar face o bucurie tare mare sa-ti de voie sa ti unul. sper ca ti-am fost de ajutorhappy

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Daca nu ai un frate sau o sora, spune-le sa -ti ia catelush pentru ca te plictisesti singura, si de calc nici nu vrei sa mai auzi.

pa, pa.

| marius_2288 a răspuns:

Ma stii cum sa faci zile ca o sa ai griza de el si o sa il plimbi si o sa il speli si altele ca asa sigur ii convingi dac nu merge fo o fata trista sau prefate ca plangi.

| Colorataa a răspuns:

Le spui cat de mult iti doresti unul! Ca iti plac animalele si ca te-ai simti mai bine daca ai avea un animal de companie happy Funda? happy

| Colorataa a răspuns (pentru marius_2288):

Si daca plange rezolva ceva? Posibil isi enerveaza mult mai mult parintii!